Szolgáltatási vezető munkakörbe munkatársat keresünk

49 éves múltra visszatekintő, mintegy 35 ezer ügyfelet kiszolgáló Debreceni Hőszolgáltató Zrt. 30 fős üzemeltetési csapatának vezetésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Debrecen város távhőrendszerének ( 90 km távhővezeték, 800 hőközpont ) teljes körű üzemeltetése
  • üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységek tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése, dokumentálása
  • kapcsolattartás beszállítókkal, felhasználókkal

Elvárások:

  • legalább 3 év hőellátó rendszer üzemeltetési, karbantartási, kivitelezési vezetői tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú, elsősorban épületgépész végzettség
  • erős problémamegoldó szemlélet és együttműködési készség
  • magabiztos felhasználói tudás MS Office programok terén
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • távhőellátásban szerzett tapasztalat
  • ISO 9001:2015 minőségirányírási rendszer ismerete

Benyújtandó dokumentumok:

  • magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • cafeteria rendszer
  • készenléti műszaki ügyeletvállalásért 5 nap pótszabadság biztosítása
  • feladat elvégzéséhez szüksége személygépkocsi, laptop, mobiltelefon használat
  • megbízható, kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség, inspiráló szakmai kihívások
  • költözés esetén a vállalat lakhatási ( relokációs) költség hozzájárulást biztosít

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük jelentkezését – a tárgy rovatba írva: „szolgáltatási vezető” – küldje a hr@dhrt.hu  email címre.