Kintlévőség kezelési munkakörbe munkatársat keresünk

Nagy múltú, stabil hátterű szolgáltató vállalat keres, dinamikus csapatába kintlévőség kezelési munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyfelek személyes megkeresése révén a díjelmaradások behajtása
  • Számlák fogyasztói címre történő személyes kézbesítése
  • A behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kintlévőségi állomány minimalizálása
  • Ügyfelek személyes, telefonos, e-mailes megkeresése a tartozás rendezése céljából
  • Kimenő hívások kezdeményezése, bejövő hívások fogadása, a hívás témakörének megfelelő, teljes körű ügyintézése,
  • Részletes tájékoztatás nyújtása a szolgáltatásról, a számláról és egyéb közérdekű információkról,
  • Az ügyfelek részletes tájékoztatása az egyes elmaradások státuszáról, aktuális egyenlegéről, fizetési lehetőségekről,
  • Fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése, fizetési ígéretek rögzítése.
  • Megállapodások kötése
  • A végrehajtásra, letiltásra adott hátralékos esetén tájékoztatás adása
  • A díjfizetőkről beszerzett információk továbbítása a kintlévőség kezelési főmunkatársak felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a felhasználókkal és a kintlévőség kezelési munkatársakkal
  • Nem teljesítés esetén javaslattétel egyéb intézkedés megtételére
  • Kimutatás készítése a tevékenysége eredményeiről a hátralékra történt befizetésekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és hozzáállás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás, elemző képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű Excel, Word ismeret

Előnyt jelent:

  • hasonló (kintlévőség kezelés, ügyfélszolgálat) területen szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Rendszeres havi fix alapfizetést és teljesítménytől függő motiváló bónuszt
  • Béren kívüli juttatást (cafeteria)
  • Kötetlen munkaidő
  • Kedvező üdülési lehetőséget
  • Bejelentett főállású munkaviszonyt,
  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Kellemes központi elhelyezkedésű környezetet.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fent említett pozíció, a jelentkezés gombra kattintva tudja velünk felvenni a kapcsolatot. A jelentkezéseket a hr@dhrt.hu email címre várjuk.