Energetikai kontroller munkakörbe munkatársat keresünk

A közel félévszázados múlttal rendelkező, 35 ezer ügyfelet kiszolgáló közszolgáltató Debreceni Hőszolgáltató Zrt. munkatársat keres

ENERGETIKAI KONTROLLER pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Energia felhasználás és értékesítés figyelemmel kísérése, energetikai adatok elemzése
  • Vezetői riportok, döntéselőkészítő anyagok készítése
  • Energia felhasználást és energiahatékonyságot optimalizáló rendszerirányítási javaslatok kidolgozása
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel és szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Megújuló energiaforrások szélesebb körű bevonásával foglalkozó projektek támogatása, irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Struktúrált, rendszer szemléletű gondolkozás
  • Kezdeményezőképesség, felelősségtudat, önállóság
  • Tanulási hajlandóság, pozitív hozzáállás
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gazdasági, kontrolling ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • Megújuló erőforrásokkal kapcsolatos ismeretek
  • PowerBI program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Megbízható, kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és kihívások
  • Dinamikus, támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a hr@dhrt.hu e-mail címre.